tr
ende

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabelacı

Totem tabela çeşitleri, büyük ve gösterişli bir görünüme sahiptir. Dış mekânlarda şirketlerin kendilerini tanıtmaları için oldukça etkilidir.

İnsanlarda merak duygusunu uyandıran bu tür tabelalar, genellikle şehirden uzakta, yol kenarlarında konumlandırılmaktadır. Bu tabelalar “yol tabelası” olarak da isimlendirilmekte ve sıklıkla petrol istasyonları ve AVM’lerde kullanılmaktadır.

Totem Tabela Nasıl Yapılır?

TotemTabela, gövde ve kaset bölümlerinden oluşmaktadır. Genellikle bir bütün gibi görünmesine rağmen birbirinden bağımsız parçalar halinde bulunur.

Uzun ömürlü olması için montajın dikkatle yapılması büyük önem taşır. Yalnızca boru ve kaset bölümlerine işlem yapılabilmektedir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olabilmesi için seçilen malzemeler kaliteli olmalıdır.

Işıklı veya ışıksız kullanılabilen totem tabelalar, farklı tasarım seçenekleriyle müşterilerin dikkatini çekmektedir. Genellikle TotemTabela, yüksek çelik boruların üstüne kutu kasetin oturtulmasıyla oluşmaktadır.

Firmaların ve kurumsal binaların dikkat çekmesi ve fark edilmesi için de kullanılır. Montajın sağlıklı yapılabilmesi için tabelanın konulacağı yerin belirlenmesi ve dikkatle ölçülerin alınması önemlidir. Her türlü hava koşulunda tabelanın sağlam kalabilmesi için, yere beton dökülür. Bazen de sabit tutabilecek malzemelerle tabela desteklenmektedir. TotemTabela ölçüleri ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak değişmektedir.

Totem Tabela Fiyatları Nedir?

İnsanların dikkatini çekmek amacıyla kullanılan totem tabela, herkesin idrak edebileceği şekilde anlaşılır ve dikkat çekici olmalıdır. Bu tabelaların yapımı oldukça zor olduğu için uzmanlık gerektirmektedir. TotemTabela fiyatları ihtiyaç duyulan tabelanın özelliklerine bağlı olarak  yükseklik, montaj yeri zorluğu, ışıklı mı? Işıksız mı? gibi kriterler belirlemektedir.

Deneyimli kadromuz ve ekonomik fiyatlarımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ayrıntılı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tabela Çeşitleri

araç yazıları ışıklı tabela ışıksız tabela vinil tabela, çatı tabelası, totem tabela, cephe giydirme, yönlendirme tabelası, dijital baskı, araç kaplama, vinil afiş, vitrin yazıları, pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, fileli paslanmaz harf, folyo kesim, roll up, eczane tabelası, uyarı ikaz tabelası, alüminyum harf, gold paslanmaz harf, akıllı tabela, krom harf, ışıksız kutu harf, bayi tabelası, vinil tabela, kompozit tabela,,, pleksi tabela