tr
ende

Paslanmaz Krom Harf

Paslanmaz Krom Harf

Paslanmaz krom harf yükseklikleri 25cm’den başlayarak istediğiniz ebatlarda üretilmektedir. Paslanmaz krom kutu harfler ışıklı, ışıksız, gümüş ve gold olmak üzere 4 kısma ayrılmaktadır.

müşterinin talebi doğrultusunda; istenilen boyut, kurumsal yazı fontu ve firmanın kendi
logosu istenilen biçiminde CNC kesim ile yapılmaktadır. Pleksi glass, 304 paslanmaz krom,
304 paslanmaz Gold, fırın boyalı alüminyum gibi malzemelerden oluşmaktadır. ışıklı ya da ışıksız
isteğe göre üretilmektedir. Kullanılan malzemeler iç mekân ya da dış mekânda rahatça kullanmak mümkün
ve uzun ömürlü ve dayanıklıdırlar. Fiyatları ise istenilen boyut özelliklerine, üretimde kullanılan
malzeme farkına göre farklılık göstermiştir.

Paslanmaz Krom harf Malzemeleri

Paslanmaz krom har flerin ön cephelerinde 304 kalitede 1,2 mm yüzeyinde paslanmayan saclar kullanılmaktadır. Tabela için yazılan harflerin ön kısımlarını lazer sistemi ve harflerin yan yüzeylerini giyotin makasları ile kesilerek hazırlanmaktadır. Hazırlanacak olan tabelaların harflerinde paslanmaz sacın kesimi yapıldıktan sonra yan bantlarını el ile şekillendirilerek lehim kaynağı kullanılarak ön yüzeyinde birlikte birleştirilerek hazırlanır.

Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir. Paslanmaz Krom harf tabelada lehim işlemi bitirildikten sonra harfler için parlaklık veren paslanmaz sac kullanılmasına rağmen ekstra olarak tam bir parlaklık sağlamak için polisaj işlemi yapılmaktadır. Böylece tabelanın harfleri daha uzun süre parlak ve dayanıklı olmaktadır. Polisaj işleminden geçerek hazırlanmış olan paslanmaz kutu harf tabelaları isteğe göre ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanmaktadır.

Eğer ışık sistemi istenirse tabelanın içine özellikle su geçirmeyen ledler yerleştirilir. bu yerleştirilen modül (parça) ledler ile harflerin üretimi tamamlanmaktadır. Bu hazırlanan tabelalar özellikle paslanmaz harfler ve kabartma harfler olarak hazırlanmaktadır. Paslanmaz çelikten hazırlanan tabelaların malzemesinde %10 ve 25 oranında krom vardır. Krom ve çeliğin yapılarında genel olarak çeliğin yüz kısmına çıkarak krom oksit tabakaları oluşur ve demirin oksitlenmesini engellemiş olur.

Özellikle tabelanın yapımında kullanılmış olan çelik malzemesinde herhangi bir şekilde paslanma söz konusu değildir. Bu nedenle kutu harf tabelaları oldukça uzun süre kullanılmaktadır. Genel olarak Paslanmaz Krom harf tabelaları modern ve görsel olarak göze hitap etmektedir. Ayrıca kutu harf tabelada kullanılan malzemeler içinde krom, alüminyum ve gold krom kullanılmaktadır. Bu kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına uygun olduğu için uzun ömürlü olmaktadır. Kutu harfler ledli ve ledsiz olarak hazırlanır

Aktif Reklam