tr
ende

ışıksız tabela

ışıksız tabela

Uzman çalışanları ve son teknoloji olan üretim tesisleri ile sizlerin isteğine en uygun ışıksız tabela üretmekteyiz. Bağcılar bölgesinde tabela hizmeti veren firmamız, sizlere uygun ve kaliteli tabela hizmeti vermektedir. Son olarak Reklam firması arayışında olan müşterilerimiz. İstanbul da en güzel Reklam modelleri üretimini uygun fiyatlarımız ile bizden hizmet alabilirsiniz.

ışıksız tabela imalatı

Vinil Germe ışıksız tabela Bu tabela kasanın üstüne monte edilip kullanılabiliyor. Aynı zamanda profil şase üstüne gerilerek de ışık olmadan direkt monte prosedürü yapılabilmektedir. Özellikle son yıllarda kullanım oranı son derece artan bu tabelalar ilaveten çoğu üstünlük da sağlıyor. Çünkü En büyük üstünlük ise tek parça olarak dilediğiniz boyutta reklam yapmanıza izin veriyor.

Bu yüzden tabelanın tercih edilme nedenlerinin başında geliyor. Bu tabela sisteminde en çok 5m x 50 m boyutlarında vinil kullanılabiliyor. Fakat Bu vinilin üstüne tercihe göre dilediğiniz renklerde çoğu görsel kullanabilme imkânı bulunuyor. Alt zemini tek renk yerine degadre geçişli şeklinde de yapabilirsiniz. Son olarak zemini doğrudan görsel yapabilme şansınız da bulunuyor.

ışıksız tabela çeşitleri

vinil tabela, çatı tabelası, totem tabela, cephe giydirme, yönlendirme tabelası, dijital baskı, araç kaplama, vinil afiş, vitrin yazıları, pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, fileli paslanmaz harf, folyo kesim, roll up, eczane tabelası, uyarı ikaz tabelası, alüminyum harf, gold paslanmaz harf, akıllı tabela, krom harf, ışıksız kutu harf, bayi tabelası, vinil tabela, kompozit tabela, pleksi tabela

ışıksız tabela

İŞLETMENİZİ TEMSİL EDECEK EN İYİ TABELA İHTİYACINIZI TASARLIYORUZ