tr
ende

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela Reklam sektöründe en fazla kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Tabelanıza şık ve modern bir görünüm kazandıran çok kapsamlı bir reklam malzemesi olan pleksi, kompozit zemin yada Alüminyum zemin oyma,oyulan zemine pleksi kabartma olarak uygulanabilen bunun yanı sıra Gravür Oyma Tabela yapılabilen ve en fazla kullanıldığı biçimde yani Kutu harf Tabela olarak imal edilebilmektedir.

Pleksi ürünler ışıklı ve ışıksız olmak suretiyle ikiye ayrılır ışıklı pleksi kaliteli led ile aydınlatılması sağlandığı takdirde homojen ve hoş bir ışık yayabilen şık ve kullanımı kolay bir üründür. Işıksız pleksi ise homojenliği daha az olan bir pleksi türüdür. Örnek görselleri ilgili bölümden görüntüleyebilirsiniz.

Pleksi Tabela Kutu Harf Tabela

Pleksi tabela Normal cam ile kıyaslandığında sıcaklığı aşağı yukarı % 20 daha az ileten bu malzemenin camdan daha hafif olduğunu söyleyebilmek mümkün olabilir. Hafif olması sebebi ile tüketiciler tarafından da yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Hem ışıklı hem de ışıksız olarak tasarlanabilen pleksi kutu harf tabelalar her iki hali ile de oldukça göz doldurmakta ve akılda kalıcılığını sabitlemektedir.

Gelişen teknolojiler dahilinde firmalar sürekli olarak eksilmeyen bir rekabet sürecine dahil olmuşlardır. Bu rekabet süreci içerisinde bir firmanın diğer firmaların önüne geçerek hedeflerine daha süratli erişebilmesini sağlayan bir araç olan reklam da bu anlamda ciddi manada destek olmaktadır.

Bildiğiniz üzere reklamın pek fazla çeşidi vardır ama en iyi etkilerden birini sunan reklam çeşidinin de pleksi kutu harf tabela olduğunu söyleyebilmek mümkün olabilir.

Pleksi Kutu Harf Tabela Nedir?

PleksiTabela nedir, tüketiciye sunmuş olduğu üstünlüklar nelerdir gibi sorularınızı cevaplamaya çalışacağız. Pleksi kutu tabelanın normal cama nazaran daha hafif olmasından bahsetmiştik. Hafif olması pleksi kutu harf tabelanın tercih nedenlerinden en önemlisidir.

Standart tabelalara nazaran daha şık bir resimlik sunması nedeni ile marka bilinirliğinizi artırmakta olan pleksi kutu harf tabelalar işin ehli kişilerce yapıldığı sürece kaliteli sonuçlar vermeye devam edecektir Sergilemiş olduğumuz etkin pleksi kutu harf tabela çalışmalarını, sitemize erişim sağladığınız takdirde görebilirsiniz.

Firmaların en iyi reklamları hiç şüphesiz tabelalardır. Sizlerde hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için marka bilinirliğini artırmalı ve istediğiniz neticeleri kolaylık ile elde etmelisiniz. Sürdüğünüz faaliyetlerin daha iyi bir sonuçlanması için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere erişebilirsiniz.