tr
ende

Tabela

Tabela

Tabela, büyük çaplı ve küçük çaplı her türlü işletmenin isimlerini duyurduğu ve insanların aklında görsel olarak yer edindiği reklam materyalidir. Bu materyal sayesinde işletmeler satışlarını ve reklamlarını artırabilmektedirler. Ayrıca bu işletmeler için, marka değerinin artması için reklamların önemi büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle Tüm bunlar için bu ışıltılı materyaller muazzam bir hizmet sunmaktadırlar.

Tamamen teknoloji ile beraber gelişen bir sektördür diyebiliriz. Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Bu nedenle Reklamlarda günceli yakalamak önemlidir.

Ayrıca işyerlerinin her türlü çalışma alanına önem verdiği kullandığı bir reklam çeşididir. Tabelalar işletmelerin insanların hafızalarında görsel olarak yer etmektedirler.

tabela

Hizmetlerimiz

Aktif Reklam olarak hizmette sınırımız yoktur. Çünkü Sabit üretilen tabelalar dışında, özel tasarıma ait ve özel malzemelerle üretim sağlamaktayız. Bu tür tabelalarda, dijital çizimler ve üretim öncesi portatif hizmetler sağlanmaktadır.

Aktif Reklam olarak, birçok kurumsal firmanın reklam çözümlerinde iş ortağıyız. Üstelik Bunun nedeni, en ufak renk geçişini değerlendirmek ve oluşabilecek problemleri size yansıtmak yerine, bünyemizde çözüme kavuşturmaktayız.

Tabela Çeşitleri

Reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Çünkü Şirketler dış çevreye kendilerini en iyi şekilde ifade edeceklerdir. Onun için Kullanılan reklam çeşidi hizmet verilen sektöre ve hitap edilen kesime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hal böyle olunca mutlaka eklam çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Mesela Ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sırası ile tabelaisimlerini belirtmek gerekecektir.

  • Krom harf
  • Pleksi harf
  • Vinil germe
  • Kompozittabela
  • Çatı reklamları
  • Totem
  • Eczane tabelası

Yukarıda belirttiğimiz reklam hizmetlerimiz, sektörde sıkça tercih edilen reklam modelleridir. Ayrıca Bunlarında dışında bir çok özel reklam çalışmasında, imzamız bulunmakta. herşeyden önce Alışılmışın dışında bir reklam modeli için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Bünyemizde, yönetmeliğe uygun tabela üretimi mevcuttur.

Aktif Reklam

2015 senesinde hizmet vermeye başladığımız günden beri binlerce başarılı projeye imza attık. Ayrıca Geniş üretim tesisimiz ve ekip arkadaşlarımızla reklam alanında sizlere çözüm ortağı oluyoruz. Öncelikli Hedefimiz her zaman memnuniyetiniz olmakla birlikte, hizmet verdiğimiz tüm işler garantilidir

Size en yakın tabela imalatçısı olarak, İstanbul ve çevre illere hizmet vermekteyiz. Son olarak Reklam hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.