tr
ende

İkitelli Tabelacı

İkitelli Tabelacı

giyimkent tabelacı
İkitelli Tabelacı 2001 yılından bu yana yılların vermiş olduğu tecrübe ile açık hava reklamcılığında hizmet veren tabelacı 34 profesyonel kimliği, mesleğinde uzmanlığı ve deneyimi ile siz müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Önce güven ilkesinden den yola çıkarak portföyüne siz güçlü ve kurumsal şirketleri katmayı hedefleyen firmamız kalite, makul fiyat ve güven konusu ile ilgili müşterilerimizin isteklerine yanıt vermeye devam etmektedir

ikitelli tabelacı

Zamanında teslimat, Kaliteli malzeme ve Uygun fiyat anlayışıyla hizmet vermekte olan firmamız, İstanbul ve Türkiye geneline, sahip olduğu bilgi ve deneyim ile sizin istek ve arzularınıza göre doğru çözümler üretmektedir. Sitemizde zengin tabela modelleri bulabilirsiniz . Firmamız ışıklı tabela , ışıksız tabela , paslanmaz harf tabela , led tabela , totem tabela imalatı yapılmaktadır .

İstanbul’da her semte tabela hizmetlerini kaliteden ödün vermeden ve şık tasarımlarıyla siz müşterilerimize sunuyoruz. İkitelli Tabelacı olarak sizlere tabela ve tabela çeşitleri hakkında bilgi vereceğiz. Genellikle dış mekanda bilgi vermek, reklam ve yönlendirmek amacıyla kurumların ticari ya da kamu hizmeti amaçlı insanların ilgisini çekmek ve bilgileri onlara aşılamak amacıyla kullandıkları platformlardır.