tr
ende

Folyo Baskı

Folyo Baskı

Arka kısmı yapışkan parlak veya mat kağıt üzerine yapılan baskı türlerinden biri olan folyo baskı reklam tanıtımı ve dekorasyon alanında sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen modellerde kesilmeye ve şekillendirilmeye uygun dijital baskı ürünüdür.

Uzun ömürlü yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda uygun olan folyo baskı çeşitleri iç mekanlarda uygulandıklarında yüzey kaplama yani laminasyon işlemi gereklidir. Kullanımı kolay ve pratik olduğundan günümüzde reklam amaçlı en çok tercih edilen baskı hizmeti için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Gelişen teknoloji sayesinde firmalar tanıtım ile reklamlarını folyo baskı ile yaparak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Dijital baskı işletmelerin birbiri ile rekabetlerini arttırarak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır.

Sizlerde firma hedeflerinizi geliştirmek, marka ve ürün tanıtımlarınızı kaliteden ödün vermeden ekonomik bir şekilde tamamlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Folyo baskı fiyatları da kullanılacak alana göre değişmektedir.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan baskıların bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Baskı uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir.

Katlanan folyolar yırtılabilir hatta hasar görebilir. Folyo işlemleri alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulama olarak yapılmaktadır. Baskı hizmeti ailesi olarak uygulama ile üretimlerimizi tüm teknik detayları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yapışkanlı folyo, şeffaf folyo ve opak folyo baskı çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda Baskı Hizmeti’nde. baskı makinesi kullanılarak üretim yapmış olduğumuz baskı uygulama çeşitlerini en ucuz baskı fiyatları ile sipariş vermek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Fiyatları

Yapışkanlı folyo, opak folyo ve şeffaf baskı siparişleriniz istediğiniz baskı genişliği ve boyunda en uygun yapışkanlı baskı fiyatları ile üretim yapılmaktadır. İç ve dış mekan kullanıma uygun yapışkanlı folyo siparişiniz ve baskı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.