tr
ende

Branda Baskı

Branda Baskı

Dijital baskı esnasında kullanılan su ve ışık geçirmeyen en iyi kumaş türüdür. Branda baskı, açık hava reklamcılığı alanında sıklıkla tercih edilmektedir. 4 mevsim hava koşullarına uygun, dayanıklı, hafif ve vinil üzerine yapılan baskı çeşitlerinden bir tanesi olan Bu baskı türü yaygın kullanım alanına sahiptir.

Branda baskı çeşidini meydan, sokak, cadde, mahalle, duvar ve dükkan gibi işletmelerin önlerinde sıklıkla görebilirsiniz. Dikkat çekme konusunda etkili branda baskı firmamız tarafından üretilmektedir. Dijital baskı çeşitleri arasındaki bu baskı ürün tanıtımı, kampanya bildirimi ve duyuru işlevleri gibi aktiviteler için idealdir. Branda afişler dış mekanlar da tercih edilen reklam aracıdır. Bundan dolayı kir, hava ve toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak en uygun fiyatları ile üretilmektedir.

BRANDA BASKI NEDİR?

Branda vinil en ucuz vinil baskı fiyatları ile Baskı Hizmeti firmamız tarafından istenilen ebatlarda ve ölçülerde üretim yapılmaktadır. Vinil baskı ürünleri dayanıklı, hafif ve üstüne dijital baskı yapılabilmesi nedeni ile birbirinden farklı kullanım alanı sunmaktadır. Branda afiş örnekleri ve vinil branda çeşitleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Branda Baskı Fiyatları

Ürünlerin ölçüsüne ve ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Diğer baskı çeşitlerine kıyasla vinil baskı fiyatları çok ekonomiktir. Bu baskı metrekare fiyatına etki eden birtakım unsurlar bulunmaktadır.

Branda boyutları, kullanılacak branda çeşidi ve brandanın kullanılacağı yer gibi unsurlar branda baskı fiyatlarına etki etmektedir.

Firmamız gelişen teknolojiler ve sahip olduğu baskı makineleri ile siz değerli müşterilerine baskı ürünlerinde en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Branda Baskı Kullanım Alanları Nelerdir?

Branda veya vinil baskı ürünlerinin kullanım alanları farklılık göstermektedir. Reklam sektörünün vazgeçilmezi olan Bu Baskı, dijital baskı çeşitleri arasında en sık kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Branda afiş örneklerini markalar veya firmalar, ürün tanıtımı yahut reklam amacı ile tercih etmektedir. Branda Baskı, kullanım alanları ise;

*  Cephe ya da bina giydirme

*  Tanıtım veya reklam

*  Sahne baskı

*  Totem baskı

*  Siyasi partiler

*  Pankart baskı çalışmaları

*  Doğum günü afişi gibi daha pek çok alanda vinil branda baskı kullanılmaktadır.

Branda baskı siparişlerinizi firmamıza ileterek en uygun vinil baskı fiyatları seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Branda baskı hakkında detaylı bilgi almak ve branda baskı sipariş vermek için bizlerle hemen iletişim kurabilirsiniz.