tr
ende

Bayrampaşa Tabela

Bayrampaşa Tabela
bayrampaşa tabela

Bayrampaşa Tabela

Bayrampaşa Tabela ile Firmanıza ve tarzınıza uygun tabela çeşitleri ile sağlam bir adım atabilirsiniz.

Neden Tabela Yaptırmalıyım?

Tabela, firmanızın reklamını yapabilmek için önemli bir araç olmasının yanı sıra aynı zamanda güvenilirlik oluşturmanızı da sağlar. Tabelası olmayan bir işletme müşterilerin gözünde güvenilir bir firma gibi durmayacaktır. Bu yüzden hem firmanıza hem de müşteri kitlenize özel bir tabela yaptırmak sizi kârlı çıkartır. Tüm bunların yanı sıra tabela, firmanızın daha görünür olmasına katkı sağlamaktadır.

Tabela Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tabela yaptırırken firmanızın neyi temsil ettiğine dikkat etmelisiniz.

Müşteri kitlenize reklam yapabilmek için ilgi çekici ve kolay anlaşılan bir tabela tercih etmeniz doğru olandır. Renkler oldukça önemlidir. Tabela yaptırırken renklere dikkat etmelisiniz. Göz alıcı renkler firmanızın dikkat çekmesine yardımcı olmaktadır. Seçeceğiniz renkler aynı zamanda firmanızın içeriğiyle de doğru orantılı olmalıdır.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela çeşitleri kullanım yerlerine göre değişiklik gösterir. Tabelanızı nerede kullanacaksanız ona göre tabela üretimi yapılmaktadır. Tabela çeşidi firmanın hizmet verdiği sektöre göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra müşteri kitlesine göre de bazı değişiklikler göstermektedir.

Bayrampaşa Fener Tabela

Bu tabela genellikle logo ve görselin ön plana çıkmasını isteyen firmaların tercih ettiği bir tabela türüdür. Fener tabelayı isterseniz duvara monte edebilirsiniz isterseniz de zemine sabitleyebilirsiniz. Bu ürünü geceleri ışıklandırmanız da mümkündür. Bu sayede daha dikkat çekici olacaktır.

Bayrampaşa Kompozit Tabela

Bu tabela kompozit malzemesiyle yapılmaktadır. Dayanıklı ve sağlam bir malzeme olan kompozit daha çok mimari alanlarda tercih edilmektedir. İç yüzeylerde ya da dış yüzeylerde kullanıma uygundur. Uzun ömürlü bir yapıya sahip olduğu için herkes tarafından tercih edilmektedir.

Totem Bayrampaşa Tabela

Bu tabela türü genellikle açık cephelerde, cadde kenarlarında ya da herkesin görebileceği karayolları kenarlarında konumlanan tabelalardır. Uzun bir direk ve üst tarafında bulunan bir kasetten meydana gelen bu tabela türü bilinirliği ve görünürlüğü arttırmak amacıyla firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tabela türü ile direkt reklam yapılabilmesi olasıdır. Totem tabelayı ışıklı ya da ışıksız bir şekilde tercih edilebilirsiniz, isterseniz tabelanın iki yüzünü de kullanabilirsiniz.

Kutu Harf Bayrampaşa Tabela

Bu tabela çeşidi isteğe bağlı olarak iki ya da üç boyutlu olarak üretilebilmektedir. Kolay bir üretime sahip olan bu tabela türünü ışıklı ya da ışıksız bir şekilde tercih edilebilirsiniz. Kullanım olarak oldukça pratik bir üründür. Aynı zamanda üretimi de kullanımı kadar kolaydır. Rüzgar, fırtına gibi aşırı doğa olaylarından kolay kolay etkilenmez ve paslanmaz bir yapısı olduğu için yağmur ve kar gibi doğa olaylarına karşı da dayanıklı bir tabeladır.

Çatı Tabelası

Firmanız için açık hava reklamı yapmak isterseniz çatı tabelalarına göz atmanız gerekmektedir. Çatı tabelalarının yapımında genel olarak hafif olduğu için alüminyum malzemeler kullanılır fakat isteğe göre alüminyum malzeme yerine başka malzemeler de kullanılabilir. Kullanılan malzemeler olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Uygulama yapılacak olan alanın daha önce statik hesaplaması yapılmalıdır ve çatı tabelası bu duruma göre uygulama yapılacak alana takılabilmektedir.

Pleksi Harf Bayrampaşa Tabela

Pleksi harf tabela, kolay kolay paslanmayan malzemelerden üretilen tabela çeşitlerindendir. Bu tabela çeşidini dilediğiniz yere taşıyabilme imkânına sahipsiniz. Ekonomik tabela çeşitlerinden biri olan bu ürün kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir.

Paslanmaz Bayrampaşa Tabela

Bu tabela çeşidini uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Uzun yıllar boyunca bu ürünü paslanmadan ilk günkü gibi parlak ve canlı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Oldukça şık ve modern bir duruşa sahip olan bu tabela çeşidi en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela ekonomik tabela çeşitlerindendir. Bu sayede pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Vinil germe tabelayı yapmak için brandaya dijital baskı yapılmaktadır. Daha sonra dijital baskısı yapılan branda, profil çerçeveye gerdirilerek yerleştirilmektedir.

Bu tabela çeşidi hafiftir, istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Sağlam oluşu da tercih edilmesindeki diğer nedenlerden biridir.

Reklam hizmeti almak için Bayrampaşa Tabela ile iletişime geçebilirsiniz.