tr
ende

Araç Kaplama

Araç Kaplama

Aracınız nereye giderse gitsin Araç kaplama insanların markanızını göreceğini garanti etmektedir. Genellikle büyük kentlerde ortalama 10,000 ve 30,000 insan ile aracınız karşılaşmaktadır. Bu da bir sene içerisinde 5 milyon insana denk gelmektedir. Hiç bir araç ile bu oranda insana ulaşamazsınız.

Ayrıca unutmamanız gereken bir konu da aracınızı kullanmıyor iken bile aracınız reklamınızı sergilemeye devam etmektedir; Yüksek trafik olan bölgelerde aracınızı parkederek billboard şeklinde de Ayrıca kullanabilmeniz mümkün.

Araç Kaplama Basamakları Nelerdir

Araç ölçülendirme işlemi dijital ortamda tamamlanır. Ölçülendirme işlemine uygun olarak grafik tasarım dijital ortamda tamamlanır. Uygulama işlemi kendi özel Araç kaplama merkezimizde yapılmaktadır. Daha sonra profesyonel araç giydirme ekibimiz ile bir gün içinde işlemini tamamlamaktayız.

Komple Araç Kaplama


Aracın her noktasının kaplanması ile oluşturulan işlemdir. Komple araç kaplama aracın tüm aksesuarları sökülerek en ince noktalara kadar araç giydirme prosedürü yapılmaktadır.

Logolu Araç Giydirme
Logolu araç giydirme işleri genelde bölgesel olarak uygulanmaktadır

Araç giydirme

Açık hava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir. Reklamsal araç kaplamaları yapılabildiği gibi komple renk değişim uygulamalarıda yapılmaktadır. Son olarak Araç giydirme – araç kaplama reklam uygulamaları ile diğer reklam alanlarına göre çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Araç giydirme hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.