tr
ende

Afiş

Afiş

Satılık Kiralık Afiş i Kiralamayı veya satmayı düşündüğünüz iş yerinizi, evinizi ya da arsanızı etkili bir satılık-kiralık ilanı ile potansiyel alıcılara göstermek, dikkatlerini çekmek hatta sizleri aramalarını sağlamak için tercih edeceğiniz eşsiz bir reklam yoludur.

Satılık/kiralık ilanı aracılığı ile ticari mülk dahi satıyor olsanız da bulunduğunuz yerden geçen potansiyel alıcıların dikkatini çekmek için fazlası ile etkili ve ekonomik bir yol olarak karşınıza çıkacak ve geri dönüşümü yüksek olacak bir reklam aracıdır. Satılık/kiralık ilanı için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Satılık Kiralık Afiş ilanı

Satılık/kiralık konut için sahip olduğunuz mülk üzerinde asılı, bir evin satışını duyuran brandaAfiş, dev boyutları ile dikkat çekmek için etkili bir yoldur. Her ne kadar küçük oluklu tabelalar popüler bir reklam aracı olsa da, günümüzde rekabetçi konut piyasasında, daha fazla satıcının, şimdiye kadar bir ev için potansiyel alıcılarını bulmak için pankartlar kullandıklarını görmekteyiz.

Emlak afişleri de oluklu bir duvar levhası kadar uygun maliyetlidir. Dev ebatlarda dahi sipariş edebilirsiniz. Bu nedenle camlara yapıştırılan ya da duvar levhalarından çok daha fazla etki göstermektedir.

Satılık Kiralık Afişi Ölçüleri

Afiş ölçüleri çoğunlukla 28 x 41 cm, 35 x50 cm, 45 x 64 cm, 50 x 70 cm, 57 x 82 cm, 64 x 90 cm ve 70 x 100 cm ölçülerinde kullanılmaktadır. Satılık ya da kiralık ilan ölçülerinde çoğunlukla 50 x 70 cm ve 70 x 100 cm 100x150cm ölçüleri kullanılmaktadır.

Reklam Afişleri

reklam afişleri

Reklam Afişleri ise ölçüleri hakkında bilgi sahibi olan ve etkin olarak tasarımları yapan kişiler hangi projeler hangi ölçülerin daha uygun olduğunu bilmektedir. Bu nedenle dijital baskı için çoğunlukla photoshop kullanıldığından dolayı grafik tasarım hazırlama programları düşünüldüğü zaman akla ilk olarak gelen program photoshop olmuştur.

Bu nedenle etkili bir şekilde tasarlanmış afişler sayesinde satılık veya kiralık ilanı yaptırmak isteyen işletmelerin afiş çalışmalarına verecekleri önem de fazlası ile yüksek olmalıdır. Etkin bir ilan tanıtımı her sektörde markaların imajlarını yansıtmaları bakımından fazlası ile önemlidir.